Obróbka metali Gdańsk

Firma BearMet ma siedzibę główną oraz zakład produkcyjny w Luboniu pod Poznaniem.  Usługi świadczymy na terenie całej Polski i Europy. Klientów z Gdańska zapraszamy do kontaktu, gdyż jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne warunki współpracy. Firma BearMet z Lubonia poleca precyzyjne usługi z zakresu obróbki metali. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu Państwa zlecenie zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Gwarantujemy przystępne ceny.

Obróbka metali GdańskFachowe doradztwo

Obróbkę metali oferujemy również klientom z Gdańska, usługi wykonujemy przy pomocy wysokiej jakości sprzętu. Posiadamy własny park technologiczny oraz wyspecjalizowaną kadrę pracowników. Doświadczenie naszych fachowców, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowy, daje gwarancję precyzyjnego oraz terminowego wykonania każdego zlecenia z zakresu obróbki CNC.

Klientom firmy BearMet zapewniamy fachową pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania z zakresu obróbki metali. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, a także firm i instytucji.

Kompleksowe usługi obróbki CNC

Ofertę firmy BearMet wyróżnia kompleksowość usług. Znajdą w niej Państwo szereg nowoczesnych metod obróbki metali. Każda z nich cechuje się zastosowaniem innowacyjnych i precyzyjnych procesów technologicznych oraz produkcyjnych.

Jesteś z Gdańska i szukasz firmy, która wykona dla Ciebie zlecenie? Dobrze trafiłeś! Poznaj naszą ofertę:

Jedną z oferowanych metod obróbki metali jest gięcie blach. Polega ono na trwałym odkształceniu materiału.

Zlecenia dotyczące cięcia laserem wykonujemy przy pomocy najlepszych wycinarek laserowych. To jeden z najbardziej precyzyjnych sposobów obróbki metali.

Z kolei oferowane przez nas toczenie CNC cechuje się wysoką powtarzalnością detali obrabianej stali czy aluminium.

Znajdująca się w ofercie firmy BearMet obróbka skrawaniem to ścinanie małych części metalu. Dzięki temu można nadać powierzchni dowolny kształt, gładkość, wymiary.

Niezwykle wydajnym sposobem obróbki metali jest frezowanie, które także znajduje się w naszej ofercie.

Wszystkim klientom polecamy precyzyjne usługi spawalnicze. Oferujemy Państwu:

  • - spawanie TIG,
  • - spawanie MIG/MAG.

Oferowane przez nas malowanie proszkowe jest niezwykle trwałym rozwiązaniem. Nadaje się do każdego rodzaju metalu.

W skład naszej oferty obróbki metali wchodzą także gratowanie i szczotkowanie stali nierdzewnej oraz aluminium, czyszczenie i pasywacja spoin, a także projektowanie CAD.

Ile kosztuje obróbka metali w Gdańsku?

Nie świadczymy usług obróbki metali bezpośrednio w Gdańsku, wszystkie zlecenia wykonujemy w naszym oddziale produkcyjnym pod Poznaniem. Jesteś z Gdańska? Napisz, na pewno przedstawimy Ci konkurencyjną ofertę cenowo-terminową. Nie posiadamy z góry określonego cennika plastycznej obróbki metali w Gdańsku. Koszty oferowanych przez nas usług CNC zależą między innymi od rodzaju i wielkości zlecenia. Zachęcamy do kontaktu z BearMet w celu poznania konkretnej ceny interesującej Państwa usługi. Dla każdego z naszych klientów sporządzamy indywidualną wycenę.

Sprawdź, gdzie znajduje się nasza siedziba:

 

0
klientów
0
ton stali
0
godzin pracy lasera