Obróbka metali Katowice

Firma BearMet, ma siedzibę główną oraz zakład produkcyjny w Luboniu pod Poznaniem. Tutaj też wykonujemy wszystkie zlecenia.

Jeżeli jesteś z Katowic, to zapraszamy do kontaktu, gdyż świadczymy usługi na terenie całego kraju. korzystając z oferty zaufanych przewoźników, jestesmy w stanie zagwarantowac terminowe dostawy.

Fachowa obróbka metali w KatowicachNowoczesny sprzęt w parku maszynowym

Oferowane usługi z zakresu obróbki metali firma BearMet wykonuje tylko na najlepszych maszynach. Cały sprzęt, który znajduje się w naszym parku maszynowym, pochodzi od renomowanych dostawców. Nowoczesne urządzenia, w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, są gwarancją wykonania Państwa zlecenia z niezwykłą precyzją.

 

Klientom chcącym skorzystać z usług obróbki metali proponujemy fachowe doradztwo. Pracownicy firmy BearMet służą profesjonalną pomocą. Odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości odnośnie świadczonych przez nas usług CNC.

Oferta szyta na miarę

Mieszkańcom Katowic polecamy kompleksowe rozwiązania z zakresu obróbki metali. Wszystkie Państwa zlecenia realizowane są przy zastosowaniu najnowocześniejszych procesów technologicznych i produkcyjnych.

Nasza firma zajmuje się między innymi gięciem blach. W wyniku zastosowania tej metody obróbki, metal ulega trwałemu odkształceniu.

Wykorzystując obróbkę skrawaniem, uzyskujemy możliwość zmiany wymiarów, kształtu czy gładkości metalu.

Klientom szukającym trwałego i uniwersalnego rozwiązania polecamy malowanie proszkowe. To nowoczesny oraz wydajny sposób malowania powierzchni metali. Wycinanie laserowe wykonywane przez specjalistów firmy BearMet gwarantuje wysoką powtarzalność ciętych elementów.

Usługa frezowania CNC wykonywana jest przy pomocy nowoczesnych i sprawdzonych frezarek. Oferujemy frezowanie miedzi, aluminium i tworzyw sztucznych.

Świadczymy także usługi toczenia CNC. Ta metoda obróbki metali cechuje się precyzją oraz powtarzalnością detali.

Pracownicy firmy BearMet zajmują się także spawaniem. Oferowane przez nas usługi spawalnicze obejmują metody TIG oraz MIG/MAG.

Wszystkim klientom polecamy także szczotkowanie i gratowanie aluminium oraz stali nierdzewnej, a także:

- pasywację i czyszczenie spoin,

- usługę projektowania CAD.

Ile kosztuje obróbka metali?

Firma BearMet oferuje swoim klientom atrakcyjne ceny. Nie posiadamy jednak jednego, z góry wyznaczonego cennika obróbki metali. Konkretne koszty ustalane są na podstawie Państwa zamówienia. Zapraszamy do kontaktu w celu sporządzenia indywidualnej wyceny.

0
klientów
0
ton stali
0
godzin pracy lasera