Obróbka metali Kraków

Polecamy Państwu profesjonalne usługi obróbki metali w Krakowie. Wykwalifikowani pracownicy firmy BearMet z Lubonia są gwarancją wykonania zlecenia na najwyższym poziomie. Gwarantujemy terminową realizację zamówienia oraz konkurencyjne ceny.

Nowoczesny sprzęt

Firma BearMet z Lubonia posiada własny park technologiczny. Maszyny znajdujące się w naszym parku maszynowym pochodzą od najlepszych producentów. Dodatkowo nasi pracownicy posiadają wysokowyspecjalizowaną wiedzę oraz doświadczenie. To wszystko sprawia, że zlecone przez Państwa usługi z zakresu obróbki metali w Krakowie zostaną wykonane szybko i profesjonalnie.

Naszym klientom gwarantujemy nie tylko terminowe i precyzyjne wykonanie zlecenia, ale także fachowe doradztwo. Pracownicy firmy BearMet chętnie podpowiedzą Państwu, jak wybrać najlepszy sposób plastycznej obróbki metali.

Kompleksowa oferta obróbki CNC

Oferta obróbki metali w Krakowie wyróżnia się kompleksowością. Oferujemy różnorodne usługi CNC. Do każdej z nich używamy innowacyjnych i nowoczesnych procesów technologicznych oraz produkcyjnych.

Jedną z takich usług jest gięcie blach, czyli trwałe odkształcenie blachy. Może ona zostać poddana takim zabiegom jak zaginanie, skręcanie, zwijanie, prostowanie, profilowanie.

Naszym klientom polecamy także niezwykle precyzyjną metodę obróbki metali, jaką jest cięcie laserem. BearMet wykonuje je przy pomocy nowoczesnych wycinarek laserowych.

Toczenie CNC gwarantuje powtarzalność procesu produkcyjnego oraz wysoką precyzję wykonania.

Oferowana przez BearMet usługa obróbki skrawaniem polega na oddzieleniu od obrabianego metalu określonej warstwy materiału. W ten sposób można nadać mu wyznaczony kształt i wymiary.

Proponujemy także fachowe wykonanie frezowania. Stosując tę metodę, możemy poddać obróbce aluminium, miedź, tworzywa sztuczne.

Świadczymy również profesjonalne usługi spawalnicze. Wykonujemy spawanie: metodą TIG, metodą MIG/MAG.

Malowanie proszkowe może być wykorzystane do każdego rodzaju metalu. To bardzo ekonomiczne i trwałe rozwiązanie.

W ramach usług obróbki metali w Krakowie polecamy także czyszczenie i pasywację spoin, szczotkowanie stali nierdzewnej i aluminium oraz projektowanie CAD.

Obróbka metali KrakówIle kosztuje obróbka metali w Krakowie?

Koszt plastycznej obróbki metali w Krakowie uzależniony jest między innymi od rodzaju oraz wielkości zamówienia. Nie posiadamy jednego, sztywnego cennika. Dla każdego z naszych klientów sporządzamy indywidualną wycenę. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i profesjonalne wykonanie obróbki CNC.

0
klientów
0
ton stali
0
godzin pracy lasera