Obróbka metali Lublin

Firma BearMet, ma siedzibę główną oraz zakład produkcyjny w Luboniu pod Poznaniem. Tutaj też wykonujemy wszystkie zlecenia.

Jeżeli jesteś z Lublina, to zapraszamy do kontaktu, gdyż świadczymy usługi na terenie całego kraju. korzystając z oferty zaufanych przewoźników, jestesmy w stanie zagwarantowac terminowe dostawy.

Firma BearMet z Lubonia oferuje Państwu usługi z zakresu profesjonalnej obróbki metali. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, co jest gwarancją wykonania Państwa zlecenia na najwyższym poziomie. Proponujemy konkurencyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości.

Nowoczesny park maszynowy BearMet

Klientom z całej Polski, w tym z Lublina, gwarantujemy terminową i precyzyjną realizację zleceń z zakresu obróbki metali. Nasi pracownicy swoje zadania wykonują tylko na najlepszych maszynach. Posiadamy także własny park technologiczny. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zlecone firmie BearMet usługi CNC zostaną wykonane z dbałością o nawet najmniejsze detale.

Bogaty wybór dostępnych usług CNC

Naszym klientom polecamy szeroki wachlarz usług z zakresu obróbki metali. Gwarantujemy profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego zleconego przez Państwa zadania.

Znajdująca się w naszej ofercie usługa wycinania laserem świadczona jest przy użyciu markowych wycinarek laserowych. Jest to bardzo trwała metoda obróbki metali.

Równie trwałym rozwiązaniem jest malowanie proszkowe. Dodatkowo ma bardzo szerokie, uniwersalne zastosowanie.

Świadczymy również profesjonalne usługi spawalnicze. Naszym klientom zapewniamy wybór metody spawania: MIG/MAG lub TIG.

Klientom chcącym zmienić kształt czy wielkość metalu polecamy obróbkę skrawaniem. Proponujemy także gięcie blach, które umożliwia na stałe odkształcić materiał.

Pracownicy BearMet zajmują się także frezowaniem oraz toczeniem CNC. Obie te metody odznaczają się wysoką precyzją wykonania.

Świadczymy również usługi gratowania i szczotkowania aluminium i stali nierdzewnej. Oprócz tego w naszej ofercie znajdą Państwo pasywację i czyszczenie spoin oraz projektowanie CAD.

Wszystkie wymienione usługi z zakresu obróbki metali w Lublinie wykonujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych procesów produkcyjnych i technologicznych.

Ile kosztuje obróbka metali?

Firma BearMet z Lubonia nie posiada jednego odgórnego cennika. Koszt obróbki metali zależy od wielu czynników, między innymi od:

  • - rodzaju zlecenia,
  • - wielkości obrabianego materiału.

Zapraszamy do kontaktu w celu sporządzenia indywidualnej wyceny. Gwarantujemy konkurencyjne ceny naszych usług.

0
klientów
0
ton stali
0
godzin pracy lasera