Obróbka metali Warszawa

Firma BearMet, ma siedzibę główną oraz zakład produkcyjny w Luboniu pod Poznaniem. Tutaj też wykonujemy wszystkie zlecenia.

Jeżeli jesteś z Warszawy, to zapraszamy do kontaktu, gdyż świadczymy usługi na terenie całego kraju. korzystając z oferty zaufanych przewoźników, jestesmy w stanie zagwarantowac terminowe dostawy.

Polecamy profesjonalne usługi z zakresu obróbki metali. Firma BearMet z Lubonia gwarantuje terminową realizację Państwa zlecenia i atrakcyjne ceny. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz firm.

Obróbka metali WarszawaWłasny park technologicznych

Do obróbki metali w Warszawie firma BearMet wykorzystuje wysokiej jakości urządzenia. Dzięki własnemu parkowi technologicznemu, jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie usług CNC na najwyższym poziomie. Zapewniamy precyzyjne wykonanie Państwa zlecenia, z dbałością o nawet najmniejsze detale.

Nasi doświadczeni pracownicy służą fachowym doradztwem odnośnie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania z dziedziny plastycznej obróbki metali. Zlecone zadania wykonujemy rzetelnie oraz zgodnie z ustalonym terminem.

Szeroki wachlarz usług

Nasza oferta, skierowana między innymi do mieszkańców Warszawy, obejmuje szeroki wachlarz usług z zakresu obróbki metali. Oferujemy Państwu kompleksowe i sprawdzone rozwiązania.

Jednym z oferowanych przez nas rozwiązań jest frezowanie CNC. Wyróżnia się wydajnością oraz precyzyjną obróbką takich metali jak miedź czy aluminium oraz tworzyw sztucznych.

Toczenie CNC wyróżnia się powtarzalnością wykonywanych detali. Stosujemy je do obróbki aluminium i stali.

Gięcie blach wykonujemy za pomocą wysokiej jakości pras krawędziowych. Umożliwiają one trwałe odkształcenie metalu.

Obróbka skrawaniem pozwala na nadanie metalowi wyznaczonego kształtu, wymiarów oraz gładkości.

Proponujemy także obróbkę stali i aluminium przy pomocy wycinarek laserowych. Cięcie laserem to jedna z najbardziej dokładnych metod obróbki metali.

Oferta firmy BearMet z Lubonia zawiera także usługi spawalnicze. Gwarantujemy precyzyjne spawanie metodą TIG oraz MIG/MAG.

Polecana przez nas usługa malowania proszkowego jest bardzo dobrym rozwiązaniem głównie ze względu na szerokie zastosowanie oraz trwałość.

Nasza oferta zawiera także:

  • - gratowanie i szczotkowanie,
  • - projektowanie CAD,
  • - czyszczenie i pasywację spoin.

Ile kosztuje obróbka metali?

Do każdego zlecenia firma BearMet podchodzi w sposób indywidualny. Zapraszamy do współpracy osoby/firmy z Warszawy. Cena obróbki metali uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju i wielkości zlecenia, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej wyceny. Przedstawimy Państwu konkretne koszty wykonania usługi.

0
klientów
0
ton stali
0
godzin pracy lasera