Obróbka metali Wrocław

Firma BearMet, ma siedzibę główną oraz zakład produkcyjny w Luboniu pod Poznaniem. Tutaj też wykonujemy wszystkie zlecenia.

Jeżeli jesteś z Wrocławia, to zapraszamy do kontaktu, gdyż świadczymy usługi na terenie całego kraju. korzystając z oferty zaufanych przewoźników, jestesmy w stanie zagwarantowac terminowe dostawy.

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór usług z zakresu obróbki metali. Gwarantujemy precyzyjną i terminową realizację Państwa zlecenia w atrakcyjnych cenach. Każdemu ze swoich klientów firma BearMet gwarantuje fachowe doradztwo.

Obróbka metali WrocławNowoczesny park maszynowy

Do obróbki metali wykorzystujemy maszyny najlepszych producentów. Dzięki temu Państwa zlecenie zostanie wykonane z wielką precyzją i dbałością o każdy detal. Nasi wykwalifikowani pracownicy są gwarancją wysokiej jakości i niezawodności.

Wszystkim klientom firmy BearMet proponujemy profesjonalną pomoc oraz doradztwo. Podpowiemy Państwu, jak wybrać najlepszy i najefektywniejszy sposób plastycznej obróbki metali.

Duży wybór usług CNC

W skład oferty firmy BearMet z Lubonia wchodzi szeroki wybór usług CNC. Klientom z całej Polski, w tym z Wrocławia, dajemy możliwość kompleksowej realizacji zlecenia. Każda z proponowanych przez nas metod obróbki metali wyróżnia się zastosowaniem innowacyjnych procesów produkcyjnych oraz technologicznych.

Naszym klientom oferujemy między innymi, cechujące się wysoką powtarzalnością detali, toczenie CNC. Przy zastosowaniu tej metody, wykonujemy profesjonalną obróbkę:

  • -aluminium,
  • -stali.

Gięcie blach daje możliwość trwałego odkształcenia metalu. W swoim parku maszynowym posiadamy wyłącznie najlepsze prasy krawędziowe.

Jednym z najbardziej precyzyjnych sposobów plastycznej obróbki metali jest wycinanie laserowe. Zajmujemy się cięciem laserowym stali oraz aluminium.

Oferowana przez BearMet obróbka skrawaniem pozwala nadać metalowi określony kształt, wymiary oraz gładkość.

Frezowanie CNC to niezwykle wydajna metoda obróbki metali. Wykonujemy usługi z zakresu frezowania miedzi, aluminium, tworzyw sztucznych.

W naszej ofercie znajdują się także profesjonalne usługi spawalnicze. Polecamy Państwu:

  • - spawanie MIG/MAG,
  • - spawanie TIG.

Malowanie proszkowe wyróżnia się dużą trwałością. Ma bardzo uniwersalne zastosowanie, gdyż nadaje się do każdego metalu.

W skład naszej kompleksowej oferty wchodzą także czyszczenie i pasywacja spoin, projektowanie CAD oraz gratowanie i szczotkowanie.

Ile kosztuje obróbka metali?

Firma BearMet z Lubonia podchodzi do każdego swojego klienta w sposób indywidualny. Cena obróbki metali jest uzależniona od wielu czynników, na przykład od wielkości zlecenia, dlatego dla każdego z Państwa sporządzamy indywidualną wycenę. Zapraszamy do kontaktu i poznania konkretnego cennika oraz kosztów zastosowania oferowanych przez nas usług CNC.

0
klientów
0
ton stali
0
godzin pracy lasera