Obróbka metali Łódź

Firma BearMet z Lubonia oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu obróbki metali w Łodzi. Nasza oferta skierowana jest do firm i przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Gwarantujemy Państwu atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zlecenia.

Obróbka metali ŁódźSprzęt od najlepszych dostawców

Zlecenia z zakresu obróbki metali w Łodzi wykonujemy tylko na najlepszych maszynach. Wszystkie urządzenia znajdujące się w naszym parku maszynowym pochodzą od sprawdzonych, renomowanych producentów. Wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana kadra są gwarancją wykonania Państwa zlecenia na najwyższym poziomie.

Klientom firmy BearMet proponujemy pomoc w wyborze odpowiedniego sposobu plastycznej obróbki metali. Nasi doświadczeni pracownicy służą fachową poradą.

Zlecenia z zakresu usług CNC wykonujemy rzetelnie i precyzyjnie oraz zgodnie z ustalonym terminem.

Oferta dla każdego

Oferowane przez nas usługi obróbki metali w Łodzi są kompleksowe. Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań z wykorzystaniem nowoczesnych procesów produkcyjnych i technologicznych.

Polecamy Państwu między innymi usługę cięcia laserem. Wycinanie laserowe charakteryzuje się niezwykłą precyzją.

Obrabiany metal możemy poddać zawijaniu, profilowaniu, prostowaniu, zaginaniu. Jest to tak zwane gięcie blach. Zajmujemy się wyginaniem stali oraz aluminium. Obróbka skrawaniem to metoda, dzięki której możemy nadać powierzchni metalu określoną gładkość, kształt oraz wymiary.

Metodą plastycznej obróbki metali, gwarantującą wysoką powtarzalność detali jest toczenie CNC. Tym sposobem obrabiamy aluminium i stal.

Polecamy Państwu także frezowanie. Wykonujemy precyzyjne frezowanie:

  • miedzi,
  • tworzyw sztucznych,
  • aluminium.

Zajmujemy się także spawaniem. Proponujemy dwa sposoby spawania: TIG oraz MIG/MAG. Usługi spawalnicze wykonujemy przy pomocy wysokiej jakości spawarek.

Oferowane przez nas malowanie proszkowe polega na nanoszeniu farby proszkowej na powierzchnię obrabianego metalu.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo także projektowanie CAD, czyszczenie i pasywację spoin oraz szczotkowanie i gratowanie stali nierdzewnej oraz aluminium.

Ile kosztuje obróbka metali w Łodzi?

Firma BearMet nie posiada jednego, z góry określonego cennika. Cena obróbki metali w Łodzi zależy od wielu czynników, na przykład od wielkości i rodzaju zlecenia. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu sporządzenia indywidualnej wyceny i poznania konkretnych kosztów naszych usług CNC.

0
klientów
0
ton stali
0
godzin pracy lasera