O firmie BearMet

giecie blach

Przedsiębiorstwo Niedźwiedź-Lock powstało w 1981 roku. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja antykradzieżowych blokad skrzyni biegów do samochodów. Jesteśmy liderem w dziedzinie mechanicznych zabezpieczeń drążka zmiany biegów, których prekursorem i wynalazcą był prezes firmy Zygmunt Niedźwiedź. 

Wszystko zaczęło się od małego rzemieślniczego warsztatu elektryki samochodowej. Ważne zmiany nastąpiły w 1991 roku, kiedy po kilku latach pracy Pan Zygmunt zakupił niewielką działkę i rozpoczął produkcję blokad. Zaczynał z jednym pracownikiem. Pierwsza blokada powstała w roku 1992. Dziś jest znana pod nazwą Niedźwiedź-Lock. 

Nisza rynkowa, dynamizm właściciela i trafna ocena sytuacji zaowocowały szybkim rozszerzeniem zasięgu działalności.

Mały warsztat zmienił się w prężnie działającą firmę o zasięgu globalnym, zatrudniającą ponad 150 osób. Siedziba główna znajduje się w podpoznańskim Luboniu. Posiadamy również własny serwis, a także przedstawicielstwa na terenie prawie całego świata. 

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów Firma Niedźwiedź-Lock rozpoczęła świadczeni usług z zakresu plastycznej obróbki blach. Świetnie wyposażony park maszynowy, wysoce wyspecjalizowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie w obróbce metalu to nasze atuty. 

Zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi zaowocowało pozyskaniem sporego grona nowych klientów, którym staramy się zapewnić najlepszą obsługę. Nasze zaangażowanie zostało docenione przez klientów, a nawiązana współpraca zapewnia maksymalną satysfakcję obu stron.

ciecie blach
0
klientów
0
ton stali
0
godzin pracy lasera