Obróbka metali Szczecin

Firma BearMet, ma siedzibę główną oraz zakład produkcyjny w Luboniu pod Poznaniem. Tutaj też wykonujemy wszystkie zlecenia.

Jeżeli jesteś ze Szczecina, to zapraszamy do kontaktu, gdyż świadczymy usługi na terenie całego kraju. korzystając z oferty zaufanych przewoźników, jestesmy w stanie zagwarantowac terminowe dostawy.

Polecamy Państwu profesjonalną realizację usług z zakresu obróbki metali. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy precyzyjne oraz terminowe wykonanie zlecenia. Usługi oferowane przez firmę BearMet z Lubonia dostępne są w konkurencyjnych cenach. Nowoczesne technologie

Usługi świadczone przez BearMet wykonywane są na najwyższej klasy sprzęcie. Oprócz nowoczesnego parku maszynowego, posiadamy również własny park technologiczny. Dzięki temu wszelkie zlecenia z zakresu obróbki metali w Szczecinie wykonujemy szybko i profesjonalnie.

Firma BearMet z Lubonia to zespół doświadczonych pracowników. Każdemu z naszych klientów zapewniamy pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania z zakresu obróbki CNC. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące Państwa zlecenia.

Fachowa obróbka metali

Firma BearMet posiada szeroki wachlarz usług. Klientom ze Szczecina oraz całej Polski polecamy kompleksową realizację każdego zlecenia z zakresu obróbki metali.

Nasi pracownicy wykonują między innymi profesjonalne malowanie proszkowe. To niezwykle trwała oraz uniwersalna metoda obróbki metali.

Jedną z najbardziej trwałych metod jest również cięcie laserem, które wykonujemy przy pomocy markowych, niezawodnych wycinarek laserowych.

Oferta firmy BearMet z Lubonia to także profesjonalne usługi spawalnicze. Dajemy Państwu do wyboru spawanie metodą TIG lub MIG/MAG. Zastosowanie obróbki skrawaniem pozwala zmienić kształt, wymiary oraz gładkość obrabianego metalu.

Kształt można zmienić także poprzez zastosowanie procesu gięcia blach. Metal ulega wówczas trwałemu odkształceniu.

Oferowana przez nas usługa toczenia CNC cechuje się:

  • powtarzalnością detali,
  • wysoką precyzją wykonania.

Frezowanie CNC wyróżnia się z kolei wysoką wydajnością. Dodatkowo metoda ta jest także bardzo precyzyjna.

Nasi pracownicy wykonują również szczotkowanie i gratowanie stali nierdzewnej i aluminium. W ofercie firmy BearMet znajdują się też projektowanie CAD oraz czyszczenie i pasywacja spoin.

Wszystkie oferowane przez nas usługi wykonywane są przy zastosowaniu innowacyjnych procesów technologicznych i produkcyjnych.

Ile kosztuje obróbka metali?

Koszt obróbki metali uzależniony jest między innymi od takich czynników, jak rodzaj i wielkość zlecenia. Nie posiadamy jednego, odgórnego cennika. Dla każdego z naszych klientów przygotowujemy indywidualną wycenę. Oferowane przez BearMet usługi CNC dostępne są w atrakcyjnych cenach.

0
klientów
0
ton stali
0
godzin pracy lasera